10 najlepszych rodzajów inwestycji długoterminowych | Przewodnik | Najlepsze długoterminowe strategie inwestycyjne

17.02.2021
Category: Sobie Pozwolić

Wprowadzenie: 10 najlepszych długoterminowych inwestycji i długoterminowych strategii inwestycyjnych

Aby odnieść sukces w inwestycjach długoterminowych, zwykle trzeba być przygotowanym na inwestycje w stabilny i długoterminowy wzrost.

Musisz także być na tyle cierpliwy, aby usiąść i patrzeć, jak rosną Twoje pieniądze, i mieć samodyscyplinę, aby stale przyczyniać się do długoterminowej inwestycji.

Długoterminowe strategie inwestycyjne stają się coraz bardziej popularne i nie bez powodu. Bez względu na wybraną długoterminową strategię inwestycyjną, najlepsze długoterminowe inwestycje będą miały podobne cechy:

 • Wymagają mniej zarządzania niż ich krótkoterminowi odpowiednicy
 • Zapewnij długoterminowy wzrostSą niskiego ryzykaMasz historię długoterminowych wynikówJeśli szukasz tych cech w każdej potencjalnej inwestycji długoterminowej, będziesz wiedział, że patrzysz na coś, co przynajmniej zasługuje na uwagę jako jedna z najlepszych inwestycji długoterminowych.

  Dla tych, którzy są zainteresowani dodaniem nowych strategii inwestycyjnych do swojego planu finansowego, stworzyliśmy szczegółową listę 10 najlepszych inwestycji długoterminowych na dobry początek.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | Fundusze indeksowe

  Fundusze indeksowe pozostają jedną z najlepszych inwestycji długoterminowych, ponieważ są z natury silnym i zróżnicowanym produktem.

  Fundusz indeksowy obejmuje szeroki wachlarz spółek, więc Twoje pieniądze nigdy nie są powiązane z sukcesami lub porażkami jednej firmy.

  W rzeczywistości Warren Buffet, legendarny inwestor, rekomenduje fundusze z indeksu S&P 500 jako najlepsze inwestycje długoterminowe.

  Korzystanie z funduszy indeksowych S&P 500 w długoterminowej strategii inwestycyjnej zapewnia wsparcie sprawdzonych firm z historią sukcesów.

  Ogólnie rzecz biorąc, długoterminowy wzrost rynku akcji sprawia, że ​​fundusze z indeksu S&P 500 są bardzo dobrym wyborem dla długoterminowego wzrostu i inwestycji długoterminowych.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | Więzy

  Obligacje są doskonałą długoterminową opcją inwestycyjną, ponieważ są one zwykle znacznie mniej zmienne niż średnio akcje.

  Obligacje z 10-letnim lub wyższym terminem zapadalności również prawdopodobnie przyniosą lepsze dochody niż obligacje, których termin zapadalności przypada wcześniej.

  Jeśli możesz sobie pozwolić na odkładanie pieniędzy i masz cierpliwość, aby obserwować, jak rosną, obligacje są jednymi z najlepszych inwestycji długoterminowych.

  Istnieją również pewne rodzaje produktów obligacyjnych, które są objęte gwarancją. Zapewnia to nie tylko dobrą długoterminową inwestycję, ale także znacznie zmniejsza czynnik ryzyka.

  Z tych powodów obligacje zawsze będą jedną z najlepszych inwestycji długoterminowych, jakie można kupić, oraz kluczowym elementem zdywersyfikowanego portfela długoterminowego.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | Zapasy Blue Chip

  Chociaż kupowanie pojedynczych akcji często nie jest jedną z najbardziej rozsądnych długoterminowych strategii inwestycyjnych, z pewnością można coś zyskać, inwestując w indywidualne akcje blue chipów dla inwestorów o dużej wartości netto.

  Akcje te są częścią dużych, wartych miliardy dolarów spółek i prawdopodobnie będą wykazywać stały i konsekwentny wzrost w czasie.

  Z biegiem czasu rynek akcji nadal się rozwijał, a długoterminowe zyski z inwestycji są normą.

  W szczególności tego typu akcje należą do najbardziej stabilnych inwestycji długoterminowych i zapewniają dywidendę za dochód lub reinwestycję.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | Nieruchomości inwestycyjne

  Inwestowanie w nieruchomości – takie jak nieruchomości mieszkalne, nieruchomości komercyjne lub grunty – od dawna uważane jest za jedną z najlepszych inwestycji długoterminowych dostępnych dla prywatnego inwestora.

  Nie jest to jednak trudny i szybki fakt. Inwestowanie w nieruchomości z pewnością może być cenną inwestycją długoterminową, ale musisz rozumieć rynek i pilnować rzeczy, aby pozostać na plusie.

  Krach na rynku nieruchomości – jak to, co wydarzyło się w Michigan, kiedy rozpadł się przemysł motoryzacyjny – może obniżyć dno krótkoterminowej i długoterminowej wartości inwestycji, pozostawiając nieostrożnego inwestora w złej sytuacji.

  Najwyżej oceniany zestaw narzędzi dla menedżerów zmian.

  Pobierz narzędzie do zarządzania zmianami już dziś.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | KAPELUSZE

  DRIP oznacza „plan reinwestycji dywidend, a DRIP to jedne z najlepszych inwestycji długoterminowych do rozważenia.

  Powodem, dla którego są one zaliczane do 10 najlepszych inwestycji długoterminowych, jest to, że mają na celu zwiększenie Twojego majątku i inwestycji w daną firmę przy bardzo niewielkim wkładzie ze strony inwestora.

  Zamiast wypłacać Ci gotówkę w każdym okresie dywidendy, kwota należna Ci od firmy jest ponownie inwestowana w jej własne akcje.

  Trwa to do momentu, w którym zdecydujesz się sprzedać lub zrezygnować z DRIP i zacząć bezpośrednio otrzymywać dywidendy.

  Bezobsługowy charakter DRIP sprawia, że ​​są one jedną z najbardziej atrakcyjnych długoterminowych strategii inwestycyjnych dla wielu nowych i doświadczonych inwestorów.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | Fundusze inwestycyjne

  Fundusz wspólnego inwestowania to zbiór instrumentów finansowych połączonych w jeden fundusz przez zarządzającego. Fundusze inwestycyjne od dawna są faworyzowane jako jedna z najlepszych inwestycji długoterminowych.

  Fundusz wspólnego inwestowania, którym zarządza menedżer z udokumentowaną historią sukcesu, prawdopodobnie osiągnie dobre wyniki w perspektywie długoterminowej. Ponownie, jednym z kluczy jest tutaj dywersyfikacja.

  Inwestując w fundusz wzajemny, dywersyfikujesz swoje pieniądze, rozprowadzając je między różnymi inwestycjami długoterminowymi, a następnie jesteś zdywersyfikowany w ramach samego funduszu, ponieważ posiada on szeroką gamę produktów.

  Zapewnia to ochronę i możliwość wzrostu, co oznacza dobrą inwestycję długoterminową.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | Złoto

  Wiele osób preferuje złoto jako inwestycję długoterminową, częściowo dlatego, że jest ono wykorzystywane jako miara bogactwa niemal tak długo, jak ludzie zadają sobie trud jego zmierzenia.

  Złoto ma tendencję do powolnej aprecjacji w czasie, co sprawia, że ​​jest to kiepski zakład dla inwestorów krótkoterminowych i mądry dla inwestorów, którzy są w nim na dłuższą metę.

  Chociaż większość doradców zaleca lokowanie tylko niewielkiej części portfela w złocie, jest to nadal jedna z najlepszych inwestycji długoterminowych.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | Sztuka

  Jeśli jesteś inwestorem o wysokiej wartości netto, który chce dokonać długoterminowych inwestycji, które zwiększą Twoją wartość netto, a jednocześnie pozwolą Ci cieszyć się niektórymi owocami swojej pracy, sztuka może być jedną z najlepszych inwestycji długoterminowych Dostępny dla Ciebie.

  Jeśli kupisz odpowiednie dzieła za radą specjalisty od sztuki, może to być lukratywna inwestycja długoterminowa.

  Dodatkową korzyścią płynącą z inwestowania w sztukę jest to, że w przeciwieństwie do akcji i obligacji, możesz cieszyć się inwestycją długoterminową, prezentując ją w domu lub firmie.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | Kolekcje

  Po zdywersyfikowaniu majątku poprzez szeroką gamę instrumentów finansowych i produktów, istnieją inne twarde aktywa, które zapewniają wielu ludziom długoterminowy zwrot z inwestycji.

  Istnieje wiele różnych rodzajów fizycznych kolekcji, w które inwestorzy wpłacili pieniądze i cieszyli się doskonałym długoterminowym wzrostem inwestycji. Jednym z takich rynków są samochody klasyczne, a drugim wino.

  Podobnie jak w przypadku każdej długoterminowej strategii inwestycyjnej, zawsze rozsądnie jest porozmawiać z ekspertem na temat konkretnego rodzaju inwestycji, której chcesz dokonać.

  Jeśli pasjonujesz się dziedziną, w której kolekcjonowanie może stać się wartościową inwestycją długoterminową, warto ją zbadać jako opcję.

  Najlepsze inwestycje długoterminowe | 401K

  Inwestowanie w 401k jest jedną z najlepszych inwestycji długoterminowych, ponieważ ma na celu przejście na emeryturę.

  Prawda jest taka, że ​​każdy będzie żył wystarczająco długo, a osiągnie wiek, w którym albo nie będzie mógł pracować, albo nie będzie chciał pracować tak bardzo, jak kiedyś.

  Inwestując wcześnie w 401k i pozwalając mu rosnąć jako inwestycja długoterminowa, przygotowujesz się na emeryturę, jednocześnie ciesząc się dobrymi ulgami podatkowymi po drodze.

  Wniosek: Najlepsze inwestycje długoterminowe i długoterminowe strategie inwestycyjne

  Wszystkie najlepsze inwestycje długoterminowe mają kilka cech wspólnych i wymagają pewnych rzeczy od inwestorów, którzy chcą obserwować, jak ich majątek rośnie w dłuższej perspektywie.

  Bez względu na to, jaki typ inwestycji długoterminowej wybierzesz, każdy rodzaj inwestycji długoterminowej będzie wymagał cierpliwości.

  Musisz chcieć czekać 10 lat i dłużej i regularnie dokonywać wpłat na długoterminowe inwestycje, aby naprawdę zobaczyć, jak korzyści się opłacają.

  Długoterminowa inwestycja będzie również wymagać stabilności. Ludzie, którzy reagują odruchowo i lubią kupować lub sprzedawać w panice, nie będą w stanie czerpać korzyści z długoterminowych strategii inwestycyjnych.

  Monitorowania wymagają również inwestycje długoterminowe. Chociaż nigdy nie chcesz reagować odruchowo, nie chcesz też inwestować ciężko zarobionych pieniędzy i zapomnieć o tym.

  Rozważając inwestycje długoterminowe, skonsultuj się z doradcami finansowymi. Pomaga to upewnić się, że Twoje pieniądze zawsze pracują dla Ciebie, bez względu na to, z której z tych 10 długoterminowych inwestycji korzystasz.

  AdvisoryHQ (AHQ) Zastrzeżenie:

  Firma AdvisoryHQ podjęła uzasadnione wysiłki, aby przedstawić dokładne informacje, jednak wszystkie informacje są prezentowane bez gwarancji. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z regulaminem AdvisoryHQ. Przejrzyj również witrynę każdej firmy, aby uzyskać najbardziej aktualne dane, stawki i informacje.

  Uwaga: Firmy i produkty, w tym te omówione powyżej, mogą być podmiotami stowarzyszonymi AdvisoryHQ. Kliknij, aby wyświetlić ujawnienia reklamodawców AdvisoryHQ.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy