Bitcoin, gdzie widzisz siebie za 5 lat?

17.02.2021
Category: Każdym Razem

Ulubione pytanie każdego ankietera – Gdzie widzisz siebie za 5 lat? – prawdopodobnie denerwuje większość ludzi, ponieważ ludziom na ogół brakuje przewidywania w stylu Nostradamusa, a wszystko poza tym, co będziesz jadł na obiad, jest już w sferze niepewności.

Chociaż najszczersza odpowiedź brzmiałaby „miejmy nadzieję, żywa i nie rozczaruje ludzkości, jak wypadłby Bitcoin w obliczu jednego z najbardziej otępiających pytań ludzkości?

Rynek obfituje w prognozy cen bitcoinów na najbliższe dni, miesiące, lata, a nawet dekadę, a analitycy i handlowcy próbują dowiedzieć się, co czeka na monetę numer jeden na świecie.

Dzisiaj skupimy się na opiniach rynku i czynnikach, które mogą nam pomóc oszacować cenę Bitcoina za 5 lat.

Przewidywane wydarzenia, które wpłyną na Bitcoin za 5 lat

Zatwierdzenie Bitcoin ETF

SEC w USA była bardzo nieugięta, jeśli chodzi o zatwierdzanie ETF (Exchange Traded Fund) w Bitcoin, ponieważ organizacja uważa, że ​​istnieje wiele problemów dotyczących prawnego aspektu tego rodzaju produktu finansowego. W innych jurysdykcjach krypto ETF są legalnie dostępne do handlu.

Za każdym razem, gdy firma przedłożyła swój ETF Bitcoin do zatwierdzenia, SEC stale przedłużała terminy do ustawowej daty końcowej, a następnie odrzucała ETF. Ale w ciągu najbliższych pięciu lat, gdy aspekty regulacyjne i finansowe dojrzeją do Bitcoina, z pewnością na rynku amerykańskim pojawi się ETF BTC. Chociaż może się to nie zdarzyć w 2020 r., Do 2025 r. Możemy mieć kilka opcji kryptowalut ETF.

Rozwiązanie pamięci masowej Bakkt i Greyscale Bitcoin Trust (GBTC) to niektóre opcje, które umożliwiły inwestowanie instytucjonalne inwestorom kryptowalutowym, którzy nie chcą bezpośrednio kupować i posiadać aktywów, zarządzając w ten sposób ryzykiem związanym z bezpośrednimi zakupami.

Zatwierdzony fundusz ETF będzie stanowił bezpieczniejszą opcję dla organizacji, które chcą inwestować w BTC i uniknąć ryzyka związanego z portfelami i przechowywaniem, nakładając ten obowiązek na depozytariusza produktu.

Gdy jeden BTC ETF zostanie zatwierdzony, doprowadzi to do większej liczby opcji kryptowalut ETF, które przyciągną zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych.

Sieć LightningOd samego początku Lightning Network była reklamowana jako najlepsze rozwiązanie wszystkich problemów związanych z blockchainem Bitcoin.

Teoretycznie Lightning ma wiele przydatnych aplikacji, ale integracja wiąże się ze złożonym i trudnym procesem, który najprawdopodobniej będzie wymagał ciągłego rozwoju i ulepszeń. Nawet jeśli nie jest doskonały w obecnym stanie, ludzie nadal mogą z niego korzystać, aw ciągu najbliższych pięciu lat prawdopodobnie będzie stabilniejszy.

Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że przyszłe portfele i systemy płatności będą opierać swoje operacje na technologii Lightning. Umożliwi to szybsze przesyłanie bitcoinów, zmianę jego statusu z miejsca przechowywania wartości na środek wymiany lub poprawę w obu aspektach.

Jeśli Bitcoin za 5 lat stanie się łatwiejszy do przesłania, wówczas nie będzie potrzeby stosowania alternatywnych walut i wykładniczo zwiększy cenę i wykorzystanie BTC.

HalvingNajbardziej oczekiwane wydarzenie w świecie kryptowalut ma nastąpić za kilka miesięcy. „Halving nastąpi w połowie maja 2020 r., Co spowoduje zmniejszenie nagrody za blok Bitcoin z 12,5 do 6,25. Spowoduje to zmniejszenie dziennego napływu bitcoinów wchodzących na rynek z 1800 do 900. Zwiększy to efekt niedoboru monety, co zdaniem niektórych analityków spowoduje wzrost ceny.

Biorąc pod uwagę ceny historyczne po każdym poprzednim zmniejszeniu o połowę, matematykę i teorie ekonomiczne, istnieje duża szansa, że ​​Bitcoin będzie stopniowo wzrastał z obecnych poziomów i osiągnie nowe maksima w 2025 roku.

Prognoza cen bitcoinów w 2025 roku

Coinswitch

Prognoza ceny Bitcoinów Coinswitch wskazuje, że w ciągu najbliższych pięciu lat moneta wzrośnie o 385,450281%. Oznacza to, że za 5 lat Bitcoin zmieni właściciela w cenie 50 044,6 USD.

„Bitcoin może w roku 2025 osiągnąć wartość 50 tysięcy dolarów, co może doprowadzić rynek kryptowalut do zupełnie innej wysokości. Zgodnie z przewidywaniami i analizami, Bitcoin bezpiecznie utrzymuje się na pierwszym miejscu, bez żadnego bliskiego rywala. Stopniowo Bitcoin może być postrzegany bardziej jako środek przechowywania wartości, a także jako alternatywna waluta. Istnieją pewne narzędzia do przewidywania cen Bitcoinów, które pomagają ekspertom w opracowywaniu danych. Waluty fiducjarne mogą zostać zastąpione przez Bitcoin, zgodnie z przewidywaniami entuzjastów kryptowalut, takich jak John McAfee.

Chociaż zgadzamy się, że BTC może zmienić się z magazynu wartości na alternatywną walutę, jest mało prawdopodobne, aby moneta zastąpiła całą walutę fiducjarną w tak krótkim okresie czasu.

Witryna uważa również, że do 2025 r. Bitcoin może zobaczyć więcej adaptacji pod względem przypadków użycia w czasie rzeczywistym.

Handlowcy i analitycyInną bardzo zwyżkową prognozę cen Bitcoinów przedstawił użytkownik TradingView, v1shnu, który stworzył wykres postępu Bitcoin na następne 5 lat.

Wskazuje na tym wykresie, że moneta osiągnie poziom 139000 USD w 2023 r., Ale następnie spadnie do 50 000 USD w 2025 r., Czyli na równi z przewidywaniami Coinswitch, a stamtąd ponownie wzrośnie do 790 000 USD do roku 2028.

Niedźwiedzia prognoza sformułowana przez MrRenev na podstawie analizy sugeruje, że długoterminowy wzrost Bitcoina zmniejszył się i ostatecznie został odrzucony, przewidując, że moneta będzie handlować około 10 USD w latach 2023-2025.

WalletinvestorInwestor portfelowy uważa, że ​​w 2025 r. Cena Bitcoin będzie wynosić 53617,28 USD.

DigitalcoinpriceDigitalcoinprice przewiduje, że BTC rozpocznie się w 2025 r. Po cenie 21383,50 USD, osiągnie szczyt w maju na poziomie 24782,75 USD i zamknie rok na poziomie 19877,72 USD.

Kapitał govRządowe projekty kapitałowe, w których Bitcoin za 5 lat będzie miał cenę handlową 63843,10 USD na początku roku.

Wniosek: prognoza cen bitcoinów za 5 latBiorąc pod uwagę, że większość prognoz i prognoz cenowych od analityków jest mocno zwyżkowa dla Bitcoina, a większość prognozowanych cen osiąga tysiące, a nawet ponad 1 milion dolarów. Ale są też przeciwnicy, którzy uważają, że czas BTC się skończył i zbliża się nieuchronna krach.

Podsumowując, Bitcoin nadal prawdopodobnie byłby tak samo nieświadomy, jak ty, gdy zostaniesz zapytany, gdzie widzisz siebie za 5 lat.

Wyróżniony obraz: osaidbk.com

Anca F.Cześć, jestem Anca. Być może natknąłeś się na moje dzieła literackie podczas wyszukiwania rzeczy w Internecie. Piszę głównie na tematy związane z technologią, kryptowalutą i tym podobne (chociaż był taki okres w moim życiu, kiedy pisałem sarkastyczne opisy dziwacznych produktów Amazona). Kiedy mój ADD zaczyna działać, zamieniam karteczki samoprzylepne w Pikachus lub popijając folię bąbelkową.

Powiązane postyPrognozowanie i analiza cen Bitcoin (BTC) we wrześniu 2020 rPo wydarzeniu halvingu Bitcoina, które miało miejsce na początku maja, zmienność BTC gwałtownie spadła. To hit wszech czasów.

Prognoza i analiza cen Bitcoin (BTC) w sierpniu 2020 rW dzisiejszym artykule dokonamy przeglądu przeszłych cen BTC i prognoz rynkowych, abyśmy mogli opracować Bitcoin.

Prognozowanie i analiza cen Bitcoin (BTC) w lipcu 2020 rW dzisiejszym artykule przyjrzymy się przeszłym cenom BTC i prognozom rynkowym, abyśmy mogli spróbować dotrzeć.

Prognozowanie i analiza cen Bitcoin (BTC) w maju 2020 rBadając historię cen BTC i prognozy rynkowe, będziemy próbować sformułować prognozę ceny Bitcoin dla.

Przewidywanie i analiza cen bitcoinów w kwietniu 2020 r. | Czy koronawirus ma wpływ na BTC?Będziemy sprawdzać historię cen i opinie rynkowe dla BTC, aby uzyskać prognozę ceny Bitcoin.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy