Pożyczki dla małych firm dla kobiet

Pożyczki dla małych firm dla kobiet
16.10.2020
Category: Będziesz Chciał

Anne Miller

Anne Miller

Znajdź najlepsze ceny pożyczki dla małych firm

Połącz się z najlepszymi pożyczkodawcami w ciągu kilku sekund!

Firmy oferujące pożyczki dla małych firm dla kobiet

  • Elizabeth Street Capital
  • Grameen America
  • Union Bank
  • Połączenie kapitału kobiet
  • Fundusz Venture dla kobiet

Pożyczki dla małych firm, których właścicielami są kobiety, stanowią ważną kategorię finansowania we współczesnym świecie. Ponieważ coraz więcej kobiet otwiera i rozwija własne firmy, będą potrzebować dostępu do kapitału. Jednym z najczęstszych źródeł kapitału dla każdej małej firmy są pożyczki dla małych firm.

Pożyczki dla małych firm mają wiele zalet, jeśli są właściwie wykorzystywane, a kobiety mogą otrzymać wiele różnych rodzajów pożyczek dla małych firm. Obejmują one zarówno pożyczki dla małych firm dla kobiet rozpoczynających działalność, jak i złe kredyty biznesowe. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności jest coś, co pożyczka dla małych firm może zdziałać dla Ciebie i produkt pożyczkowy dla małych firm, który ma pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Zalety pożyczek dla małych firm

Pożyczki dla małych firm mają wiele różnych zalet. Chociaż możesz przeznaczyć pieniądze z pożyczki dla małej firmy na prawie wszystko, taka wolność może się niektórym wydawać zniechęcająca. Zebraliśmy krótką listę rzeczy, na które możesz wykorzystać kredyt dla małych firm dla kobiet. Pamiętaj, że nie jest to pełna lista, więc nie zapomnij wziąć pod uwagę własnych pomysłów.

Kapitał obrotowy na co dzień

Jednym z najczęstszych zastosowań pożyczki dla małych firm jest posiadanie kapitału obrotowego potrzebnego do prowadzenia działalności. Pożyczka dla małych firm może dać ci zasoby na nieco bardziej agresywne budżetowanie i zwiększyć liczbę zadań, które możesz podjąć w danym dniu, a także zwiększyć ilość zasobów, które masz do wykonania zadań. już masz twarz. Możesz korzystać z pożyczek dla małych firm dla kobiet na płace, nieruchomości lub prawie wszystko, na co chcesz przeznaczyć gotówkę w swojej małej firmie.

Podejmij się nowych projektów

Następną rzeczą, na którą przydają się pożyczki dla małych firm, jest podjęcie nowych projektów. Może to być dodanie nowej lokalizacji do firmy lub skorzystanie z nieoczekiwanej okazji, na którą nie masz zaplanowanego budżetu. Pożyczka dla małych firm dla kobiet może zapewnić Ci zasoby potrzebne do tego, by powiedzieć „tak” nagłemu dużemu zamówieniu od klienta lub rozszerzyć działania marketingowe i rozpocząć nową kampanię, aby zwiększyć liczbę klientów i klientów. Pieniądze można również wydać na remonty w Twojej lokalizacji, dzięki czemu możesz być bardziej wydajny lub uzyskać więcej miejsca na prezentację zapasów lub produktów.

Rozszerz produkcję

Jedną z najtrudniejszych barier do pokonania w małej firmie są ograniczenia produkcyjne. Możesz skorzystać z pożyczki dla małych firm, aby zatrudnić więcej pracowników i poprowadzić kolejną zmianę, lub możesz użyć jej, aby uzyskać bardziej wydajne maszyny lub sprzęt, aby móc wyprodukować więcej produktów w krótszym czasie, aby nadążyć za rosnącymi zamówieniami. W końcu wiele małych firm stało się ofiarami własnego sukcesu, stając się popularnymi do tego stopnia, że ​​zamówienia przewyższają podaż, a następnie tracą popularność, ponieważ nie mogą nadążyć. Nawet jeśli nie tracisz popularności ani klientów, nadal nie sprzedajesz tylu jednostek, ile możesz, a to oznacza pieniądze, które nie trafiają do twojej kieszeni.

Niższe koszty

Pożyczki dla małych firm to także świetny sposób na obniżenie kosztów dla wielu małych firm. Można je wykorzystać, aby uzyskać lepsze łańcuchy dostaw lub skorzystać z ekonomii skali i zamawiać produkty lub surowce luzem, tak aby płacić mniej za jednostkę. To świetny sposób na zwiększenie marży zysku. Jednak aby kupić hurtowo, musisz mieć pod ręką kapitał, aby pozwolić sobie na zamówienie i pozwolić sobie na miejsce do przechowywania, które może być potrzebne do przechowywania produktów lub materiałów eksploatacyjnych. Pożyczki dla małych firm dają Ci taką elastyczność, a przy starannym planowaniu możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje bazy zostaną pokryte, ponieważ obniżasz koszty i uzupełniasz marżę.

Zatrudnij personel

W dzisiejszej gospodarce opartej na wiedzy i umiejętnościach każda kobieta będąca właścicielką małej firmy powie Ci, że aby Twoja firma prosperowała, potrzebujesz odpowiedniego personelu. Posiadanie najlepszego personelu może poświęcić czas na znalezienie innych sposobów na rozwój firmy, a także pozwala zatrudnić kogoś, kto zajmie się sprawami, na których nie zależy Ci zbytnio, dzięki czemu możesz skupić się na robieniu rzeczy, które kochasz. Dodatkowo możesz zatrudnić personel do pomocy w obszarach, w których możesz być najsłabszy. Nie każdy wielki właściciel małej firmy jest świetnym sprzedawcą lub wie, jak zaprojektować i utrzymać witrynę internetową. Pożyczki dla małych firm zapewniają zasoby i elastyczność potrzebną do pełnienia kluczowych ról w firmie, dzięki czemu możesz robić wszystko, co w Twojej mocy, aby rozwijać swoją małą firmę.

Rodzaje kredytów dla małych firm

Istnieje kilka różnych rodzajów pożyczek. Oprócz rodzajów pożyczek dla małych firm, którym tutaj przyjrzymy się, warto również zbadać pożyczki dla małych firm dla kobiet, przeznaczone dla kobiet, w których prowadzisz działalność. Produkty pożyczkowe dla poszczególnych branż są zwykle lepiej dostosowane do pomocy małym firmom działającym w tej branży i może być świetnym sposobem na zawężenie opcji podczas wybierania rodzaju pożyczki dla małej firmy lub pożyczkodawcy dla małej firmy, którego szukasz.

Kredyt terminowy

Pierwszy rodzaj pożyczki dla małych firm dla kobiet to pożyczka terminowa. Pożyczka terminowa to podstawowa pożyczka, którą zna większość ludzi. Otrzymujesz ryczałtową kwotę finansowania od swojego pożyczkodawcy i dokonujesz spłaty salda pożyczki wraz z odsetkami. Pożyczkodawca zarabia na odsetkach, a Ty otrzymujesz dostęp do środków, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes.

Istnieje wiele różnych opcji pożyczek terminowych dla małych firm. Przed wyrażeniem zgody na pożyczkę powinieneś upewnić się, że rozumiesz całkowity koszt pożyczki. Na przykład upewnij się, że otrzymałeś pełną listę warunków i opłat, aby wiedzieć, ile będzie Cię kosztować pożyczka. To jedyny sposób, aby mieć pewność, że wzrost, jakiego doświadczysz dzięki pożyczce, wystarczy na pokrycie kosztów długu.

Linia kredytowa

Najpopularniejszym rodzajem pożyczki dla małych firm jest linia kredytowa. Mają one formę kart kredytowych i oferują właścicielom małych firm ogromną elastyczność, jeśli chodzi o zarządzanie swoimi finansami. Możesz korzystać z odnawialnych linii kredytowych do robienia zakupów i zakupu sprzętu lub po prostu do codziennych wydatków operacyjnych firmy. Linie kredytowe mają zazwyczaj wyższe oprocentowanie niż pożyczki terminowe, ale mają tę zaletę, że płacisz tylko za faktycznie wydane pieniądze, zamiast spłacać całą kwotę ryczałtową. W rezultacie jest to zasób, który jest dostępny, gdy go potrzebujesz, ale nie taki, z którego musisz korzystać przez cały czas. Z tego powodu możesz mieć niższy rachunek za kredyt odnawialny niż w przypadku kredytu terminowego.

Co więcej, jeśli spłacasz linię kredytową co miesiąc, odsetki nie będą się kumulować, więc z czasem będziesz płacić mniej. Wreszcie, wiele linii kredytowych oferuje nagrody, które możesz wykorzystać, aby pomóc swojej małej firmie lub zafundować sobie coś miłego. Zakres nagród rozciąga się od różnych opcji cash back, od 1-5% do systemów opartych na punktach lub milach, które można wymienić na bilety lotnicze, pobyty w hotelach, bilety na koncerty i inne zakupy.

Faktoring fakturowy

Faktoring fakturowy to proces, w ramach którego sprzedajesz firmie faktoringowej zaległe faktury. Faktoring płaci część faktury z góry, a pozostałą część płaci, gdy klient zapłaci za fakturę. Większość firm płaci 80% faktury z góry, a niektóre z nich nawet 95%. Firma pobiera opłatę rabatową, więc ostatecznie otrzymasz od 95 do 99% całkowitej wartości faktury. Faktoring faktur jest przydatny dla branż, które oczekują dużej wartości netto na swoich fakturach. Jest to również dobra opcja dla kapitałochłonnych branż, takich jak budownictwo, w których oczekiwanie na zapłatę przez klienta może oznaczać różnicę między posiadaniem zasobów na podjęcie nowego projektu a koniecznością przepuszczenia szansy na rozwój.

Wadą faktoringu na fakturze jest to, że Twoi klienci zapłacą za usługę faktoringową zamiast Ciebie. Może to być problematyczne w niektórych branżach, jeśli klienci będą zdezorientowani lub zaniepokojeni, że otrzymają rachunek od dziwnej firmy. Jednak te biznesy to głównie te, które wchodzą w interakcję z ogółem społeczeństwa, firmy B2B nie będą miały problemu z klientami i faktoringiem fakturowym.

Finansowanie zamówienia

Czasami dostajesz zamówienie na produkt i zastanawiasz się, jak kiedykolwiek będziesz w stanie je wypełnić. Możesz nie mieć pod ręką surowców lub siły roboczej niezbędnej do wykonania zamówienia na czas. Oczywiście zawsze możesz zatrudnić więcej pracowników lub kupić więcej materiałów, ale możesz nie mieć na to kapitału.

W tym miejscu pojawia się finansowanie zamówienia. Produkt ten polega na tym, że firma finansowa płaci za wartość zamówienia w momencie wpłynięcia zamówienia, a następnie pobiera płatność z końcowej płatności za zrealizowane zamówienie. Najlepiej sprawdza się w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Zaliczki pieniężne

Ostatnim rodzajem pożyczki dla małych firm, które omówimy, jest pożyczka gotówkowa. Pożyczka gotówkowa to krótkoterminowe rozwiązanie kryzysu gotówkowego. Możesz użyć tego rodzaju pożyczki, aby pokryć wynagrodzenie lub uzyskać pieniądze potrzebne do zamówienia większej ilości zapasów. Pożyczka jest zwykle spłacana jako procent przychodu z każdego dnia do momentu spłaty salda. Pożyczki gotówkowe to dobra opcja dla firm, które stoją w obliczu nieoczekiwanego i tymczasowego niepowodzenia lub tych, które są przekonane, że to, na co wykorzystają pożyczkę, będzie więcej niż pokryło koszt pożyczki. Pożyczki te mają zwykle wyższe oprocentowanie, ale krótsze terminy pożyczki oznaczają, że możesz nie spłacać tak dużo, jak myślisz, w przypadku pożyczki długoterminowej.

Podobnie jak w przypadku każdego produktu finansowego, przeczytaj uważnie warunki pożyczki, aby zrozumieć, jakich opłat i prowizji możesz się spodziewać. Pozwoli ci to uzyskać dokładne wyobrażenie o całkowitym koszcie pożyczki, abyś mógł stwierdzić, czy jest to warte twojego czasu i wysiłku.

Przygotowanie do wniosku o pożyczkę dla małych firm

Jako właścicielka małej firmy wiesz, że czasami ludzie będą szukać pretekstu, by przecenić twoje wysiłki i twoją firmę. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że masz wszystkie swoje podstawy, gdy myślisz o złożeniu wniosku o pożyczkę dla małych firm dla kobiet.

Badania

Pierwszym krokiem jest badanie. Powinieneś zbadać swoją firmę, a także różne opcje pożyczki, które rozważasz. Dobrze jest uzyskać szeroki przegląd tego, jak radzi sobie Twoja firma, aby móc wymyślić plan dotyczący zamierzonego wykorzystania pożyczki. Należy również zapoznać się z różnymi rodzajami dostępnych pożyczek dla małych firm.

W poprzedniej sekcji wymieniliśmy niektóre z najczęstszych przykładów finansowania małych firm, ale jest o wiele więcej opcji, jeśli chodzi o znajdowanie pożyczek dla małych firm i dotacji dla kobiet. Niezależnie od tego, czy szukasz pożyczek dla kobiet na założenie firmy, pożyczek dla małych firm dla kobiet ze złym kredytem, ​​czy nawet pożyczek dla małych firm dla czarnych kobiet, na pewno znajdziesz wiele specjalistycznych i konkretnych produktów zaprojektowanych tak, aby pasowały do ​​Twojego wymagania. Specjalistyczne produkty są zwykle dobrym wyborem, ponieważ pożyczkodawca będzie miał lepsze pojęcie o konkretnych okolicznościach, w których się znajdujesz.

Kiedy już wiesz, jakiego rodzaju produktu pożyczkowego potrzebujesz, powinieneś zbadać różnych pożyczkodawców, którzy oferują te produkty. Porównaj stopy procentowe i warunki oferowane przez każdego pożyczkodawcę i koniecznie zapytaj o wszelkie dodatkowe opłaty lub opłaty związane z pożyczką. Na przykład niektórzy pożyczkodawcy pobierają opłatę za udzielenie pożyczki, która może wynosić nawet 3-4%. W efekcie możesz otrzymać pożyczkę na 100 tys. Dolarów, ale tylko 96 tys. Dolarów finansowania. Może to być druzgocące, jeśli masz ograniczone finanse na pożyczki lub pracujesz w branży o niskich marżach zysku. Na tym etapie bardzo pomocny może być kalkulator kredytu biznesowego.

Najważniejsze dane, które należy zrozumieć, to ostateczna kwota, jaką otrzymasz z pożyczki oraz jaki będzie całkowity koszt pożyczki. Jeśli masz te liczby, możesz określić, jaki zysk musi wygenerować pożyczka, aby pokryć koszt długu, a następnie porównać tę liczbę z prognozami, jeśli wykonasz działania, na które planujesz wykorzystać pożyczkę. Jeśli prognozy są wystarczająco wysokie, aby pokryć koszt długu, to prawdopodobnie pożyczka jest dobrą decyzją. Kluczowe jest dla nich znalezienie pożyczki, która tworzy największą lukę w zyskach między kosztem pożyczki a Twoimi prognozami.

Po zawężeniu różnych opcji pożyczki i pożyczkodawców, którzy są najbardziej zainteresowani, dokładnie zanotuj wszystkie wymagania dotyczące wniosku. Różni pożyczkodawcy mają różne wymagania, ale należy pamiętać, że wymienione wymagania są wymaganiami minimalnymi, dlatego należy przygotować się ponad to, o co proszą firmy pożyczkowe.

Papierkowa robota

Następną rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, jest uporządkowanie dokumentów. Każdy pożyczkodawca będzie miał inne wymagania i oczekiwania, jeśli chodzi o oferowanie różnych produktów finansowych. Z pewnością powinieneś zaplanować przygotowanie kilku podstawowych rzeczy, bez względu na rodzaj pożyczki, którą próbujesz uzyskać.

Pierwszą dokumentacją, którą powinieneś mieć, są zeznania podatkowe i zestawienia zysków / strat. Te formularze i rejestry pomogą pożyczkodawcom zorientować się, w jaki sposób radziłeś sobie z pieniędzmi w przeszłości i dać im dobre pojęcie o ogólnej kondycji Twojej firmy. Oprócz zestawień zysków / strat i zeznań podatkowych, niektórzy pożyczkodawcy mogą chcieć, aby Twoje pełne księgi sięgały w miarę możliwości.

Powinieneś także przygotować wszelkie materiały do ​​biznesplanu, projekty biznesowe i oczekiwania rozwojowe, które możesz stworzyć. Ogólnym celem dokumentów, które przesyłasz, jest pokazanie pożyczkodawcy, że jesteś dobrą opcją, jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy, że Twoja firma rozwinie się w wyniku pożyczki i że będziesz w stanie dokonywać płatności na czas. Warto też pamiętać, że celem procesu aplikacyjnego jest tylko wykazanie, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę.

Możesz również poszukać sposobów, aby pożyczka była jeszcze mniej ryzykowna dla pożyczkodawców, jeśli spodziewasz się problemów ze spełnieniem podstawowych wymagań dotyczących wybranej opcji pożyczki. Jednym ze sposobów na to może być zbadanie, jakiego rodzaju zabezpieczenia możesz zaoferować. Zabezpieczeniem może być dowolny składnik aktywów, który ma wartość. Czasami może to być sprzęt lub własność, ale może to być również kapitał własny w firmie. Zanim jednak zgodzisz się na to, upewnij się, że rozumiesz konsekwencje wykorzystania aktywów jako zabezpieczenia, ponieważ nieprzestrzeganie warunków pożyczki może skutkować utratą aktywów.

Stosowanie

Ostatnim krokiem jest złożenie wniosku o pożyczkę. Możesz złożyć wniosek do kilku różnych pożyczkodawców, ponieważ ubieganie się o wiele podobnych pożyczek jest uznawane przez agencje informacji kredytowej za „zakupy” i pojawi się jako pojedyncze zapytanie w raporcie kredytowym, a nie jako seria z nich.

Składając wniosek o pożyczkę powinieneś upewnić się, że złożyłeś wszystkie wymagane dokumenty. Przygotowanie i uporządkowanie tych dokumentów i potrzebnych dokumentów pomoże przyspieszyć proces składania wniosków. Przyspieszenie procesu składania wniosków oznacza, że ​​szybciej podejmiesz decyzję o pożyczce, a także szybciej otrzymasz pieniądze, więc w twoim najlepszym interesie jest upewnienie się, że masz wszystko gotowe i pod ręką.

Po przesłaniu dokumentacji upewnij się, że monitorujesz punkty kontaktowe dla pożyczkodawców, aby móc szybko dostarczyć wszelkie dodatkowe informacje, o które mogą poprosić. Niektórzy pożyczkodawcy mogą poprosić o pokazanie biznesplanu i prognoz. Być może będziesz musiał przedstawić swój biznesplan niektórym pożyczkodawcom, więc dobrze jest przygotować prezentację, aby nie spieszyć się ani pod presją, jeśli zostaniesz poproszony o dodatkowe informacje.

Pożyczki dla małych firm dla kobiet

Istnieje kilka programów opracowanych specjalnie w celu zapewnienia finansowania małych firm, których właścicielami są kobiety i są przez nie prowadzone. Te programy mają różne ograniczenia i aspekty swoich ofert, ale każdy z nich jest potencjalnym źródłem kapitału, który pomoże Twojej małej firmie się rozwijać.

Elizabeth Street Capital

Elizabeth Street Capital jest wynikiem partnerstwa pomiędzy Tory Burch i Bank of America. Organizacja oferuje pożyczki dla małych firm dla firm należących do kobiet w wysokości od 500 do 50 000 USD. Oprócz finansowania biznesowego, organizacja oferuje również różne możliwości mentoringu i inne środki na wsparcie małych firm, których właścicielami są kobiety.

Grameen America

Jeśli szukasz pożyczek na rozpoczęcie działalności dla małych firm, dobrym miejscem do tego może być Grameen America. Program został założony przez noblistę Muhammada Yunusa i koncentruje się na udzielaniu mikropożyczek dla kobiet-przedsiębiorców. Oprócz finansowania mikropożyczek organizacja zapewnia również szereg pomocnych zasobów edukacyjnych, z których można skorzystać.

Union Bank

Union Bank to jeden z najpopularniejszych pożyczkodawców dla małych firm dla kobiet. Mają wiele różnych programów zorientowanych na różnorodność, w tym wiele programów pożyczkowych dla małych firm, które koncentrują się na kobietach, mniejszościach i weteranach.

Połączenie kapitału kobiet

Jest to organizacja, która oferuje ludziom możliwość inwestowania w małe przedsiębiorstwa należące do kobiet. Nie jest to pożyczka per se, a raczej źródło kapitału podwyższonego ryzyka, które Twoja firma może wykorzystać na start lub ekspansję.

Fundusz Venture dla kobiet

Women’s Venture Fund to organizacja, która pomaga kobietom w obliczaniu potrzeb pożyczkowych poprzez kompleksowy proces doradczy. W rezultacie kobiety mogą nie tylko uzyskać pożyczkę, której potrzebują za pośrednictwem funduszu, ale mogą także zrozumieć, ile pieniędzy w rzeczywistości zajmie im rozpoczęcie działalności.

W tej sekcji często zadawanych pytań zajmujemy się najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi małych firm będących własnością kobiet i innych kwestii z nimi związanych. Jest podzielony na cztery podrozdziały:

  • Uzyskanie certyfikatu małej firmy należącej do kobiet
  • Pożyczki i stypendia dla kobiet
  • Firma należąca do mniejszości kobiet
  • Często zadawane pytania dotyczące dyskryminacji kobiet na arenie biznesu i innych różnych problemów

Dzięki informacjom, które przedstawiliśmy poniżej, powinieneś być w stanie ukończyć proces uzyskiwania certyfikatu i uzyskać jak największe korzyści z certyfikacji.

Uzyskanie certyfikatu firmy będącej własnością kobiet

W tej sekcji postaramy się omówić wszystko, co powinieneś wiedzieć o uzyskaniu certyfikatu i jego zaletach.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy