Spłacimy Twój samochód bez względu na to, ile jesteś winien

17.02.2021
Category: Jesteś Winien

Jak działa oszustwo

Bardzo często można zobaczyć lub usłyszeć reklamy dealerów samochodowych, które mówią, że „spłacą Twój obecny samochód bez względu na to, ile jesteś winien. Niestety, zobowiązania wynikające z obecnego leasingu lub pożyczki nie znikają w magiczny sposób.

Elementy oszustwa:
 • Nie spłacają twojego obecnego samochodu, ty!
 • Teraz spłacasz dwa samochodyDzierżawa jest w gorszej formieWynik końcowy dla CiebieJak uniknąć oszustwa „Spłacimy Twój samochódNie spłacają twojego obecnego samochodu, ty!

  Jak mówi stare przysłowie: „Nic w życiu nie jest darmowe. Jest to szczególnie ważne w przypadku dealerów samochodowych. Technicznie rzecz biorąc, spłacą twój obecny kredyt lub leasing. Jednak pieniądze użyte do spłaty wypływają z kieszeni.

  Wmawiając Ci, że robią ci przysługę, to, co faktycznie robią, to przenoszenie kwoty spłaty do nowego leasingu lub pożyczki. Może nie jest to oczywiste w papierkowej robocie, ale uwierz mi, jest tam!

  Teraz spłacasz dwa samochody

  Jeśli nadal jesteś winien pieniądze za samochód, którym handlujesz (powiedzmy 10 000 $), dealer spłaci twoją pożyczkę, a ty teraz „jesteś winien te pieniądze dealerowi. Kwota ta jest finansowana z pieniędzy pożyczonych na nowy samochód. Na przykład, jeśli finansowana kwota wynosi 15 000 USD, kwota nowej pożyczki wynosi 10 000 + 15 000 USD, co daje łącznie 25 000 USD. Sprzedawca może ukryć ten fakt, przedłużając Twoje płatności o 60 lub 72 miesiące, abyś nie wiedział, co się stało.

  Pamiętaj, że im dłuższy kredyt, tym niższe miesięczne raty, ale tym więcej w sumie zapłacisz. Całkiem możliwe, że płatności mogą być niższe niż bieżąca płatność. Jesteś oszukany i myślisz, że oszczędzasz pieniądze, kiedy właśnie masz wał! Ich reklama sprawiła, że ​​pomyślałeś, że handel samochodem zwalnia cię z zobowiązań związanych z obecnym samochodem. To nie! To sprawia, że ​​wiele osób wpada w kłopoty finansowe. W rzeczywistości zaciągasz znacznie więcej, niż wynosi Twój obecny dług. Myślałeś, że zrzucasz jeden dług na inny i kupujesz nowy samochód.

  Dzierżawa jest w gorszej formie

  Kiedy sprzedawca wcześniej wypowie dzierżawę, będzie to kosztować jeszcze więcej. Będą różne rodzaje kar za wcześniejsze rozwiązanie umowy, które będą musiały zostać zapłacone firmie leasingowej, aby zakończyć umowę. Otrzymujesz wszystkie wady wcześniejszego zakończenia umowy leasingu, a sprzedawca ukrywa przed Tobą koszty.

  Wynik końcowy dla Ciebie

  Sprzedawca nie wyświadcza Ci tutaj żadnych przysług. Ich głównym celem jest sprzedaż nowego samochodu z bardzo wysoką marżą zysku. W wielu przypadkach nawet nie wiesz, co otrzymujesz za swój obecny samochód pod względem wartości wymiany.

  Ich reklama działała zgodnie z założeniami i była w stanie wprowadzić Cię w błąd. Jasne, wyciągnęli cię z leasingu lub pożyczki, ale tak naprawdę nie jesteś poza tym. Wyciągnęli cię z tego, a następnie zanurzyli z powrotem pod parasolem długów. Bardzo sprytna sztuczka, ale teraz jesteś na nich. Gdy następnym razem usłyszysz te reklamy, będziesz wiedział, co zamierzają. Oto jak wyglądałyby reklamy, gdyby były zgodne z prawdą:

  „Wycofujemy Cię z aktualnego leasingu, a następnie przeliczymy to, co nadal jesteś winien plus kary do nowego zakupu, abyś mógł spłacić oba samochody!

  Jak uniknąć oszustwa „Spłacimy Twój samochód

  Nie wierz w te reklamy. Jedynym sposobem uniknięcia tego oszustwa jest sceptyczne podejście do reklamy dealerów. Nigdy nie dadzą ci więcej, niż wart jest twój samochód lub po prostu „pomogą w zakupie nowszego lub ładniejszego samochodu bez płacenia poważnych pieniędzy.

  Jeśli jesteś teraz w leasingu, najlepiej pozostać w nim do końca. Przejedź to kochanie. Jeśli spóźniasz się na pożyczkę, teraz nie czas na wymianę samochodu. Będziesz musiał poczekać, aż samochód będzie wart więcej niż kwota, którą nadal jesteś winien za pożyczkę.

  Łącząc wymianę, za którą nadal jesteś winien pieniądze, z transakcją zakupu nowego samochodu, otwierasz się na oszukanie. Nigdy nie myśl, że odszedłeś do przodu w takiej sytuacji. Nikt nigdy nie zrobił tego pomyślnie i nikt nigdy tego nie zrobi.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy