10.07.2019
Chińczycy chcieli kupić Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo otrzymał propozycję transferu do Chin za 300 mln €, czyli 315 mln dolarów. Jeden z tamtejszych klubów zaproponował Ronaldo pensję w wysokości 100 mln euro rocznie. Informacje te ujawnił Jorge Mendes, agent Portugalczyka.

Oferta nie została nadana.

Mendes nie ujawnił nazwy drużyny, której pełnomocnicy z nim się skontaktowali. Ale też nie pozostawił złudzeń, że Ronaldo, który to niedawno odebrał Złotą Piłkę dla najlepszego zawodnika 2016 roku w plebiscycie składu "France Football", mógłby przeprowadzić się do Azji.

- Pieniądze to nie wszystko, poza tym Real wydaje się całym życiem Cristiano. Mężczyzna jest szczęśliwy w naszym klubie - podkreślił Mendes.

Chińska ofensywa transferowa trwa

Chińskie kluby piłkarskie nie pierwszy raz są zaciekawione zachodnimi gwiazdami piłki nożnej. W czwartek media informowały, że Argentyńczyk Carlos Tevez (Boca Juniors Buenos Aires) podpisał lukratywny, dwuletni ugoda z Shanghai Shenhua. 32-letni napastnik za każdy sezon otrzyma ok. 38-39 mln dol.

Tagi: piłka nożna Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Odbiorców. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obligatoryjne na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Dzięki jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

PROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę na aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI znał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilkunastu podwładnych. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie